Start


Gabinet stomatologiczny ZĄB oferuje pełen zakres usług
Łódź – Widzew, ul.
Jurczyńskiego 32
tel. +48 535 659 735

O Gabinecie


header-about

Wpadnij do nas! 

Jesteśmy tu dla ciebie. 

Był rok 2013. W pomieszczeniach starej poczty, w sercu blokowisk, odnaleźliśmy swoje miejsce, miejsce naszych pacjentów, inspirującą przestrzeń, pozwalającą stworzyć nowoczesny gabinet stomatologiczny. Gabinet o prostej nazwie, najprostszej z możliwych bo “Ząb”, bo z prostym przesłaniem, by pracować jak najlepiej, w jak najlepszych warunkach i w jak najlepszej atmosferze. Gabinet, w którym krzyżują się: bogate doświadczenie nabyte w trakcie kilkunastoletniej pracy (przygody) w zawodzie (z zawodem), wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny, jak również pozytywna atmosfera i dobre relacje z pacjentami, szczególnie z tymi najbardziej wymagającymi – najmłodszymi.”

Nasi lekarze


header-about

Nasze usługi


STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

To leczenie, którego najczęściej potrzebują Nasi Pacjenci. Polega ono na oczyszczeniu zęba z próchnicy i jego odbudowy za pomocą materiału światłoutwardzalnego. Na życzenie Pacjenta zabiegi te mogą odbywać się w znieczuleniu miejscowym, które jest u nas bezpłatne.

LECZENIE KANAŁOWE

Potrzebne jest, gdy próchnica dostała się do miazgi zęba (środek zęba), składającej się z naczyń i nerwów. Eliminujemy bakterie i zainfekowane tkanki zęba z kanału korzeniowego. Leczenie kanałowe ratuje zęba przed jego usunięciem i pozwala zachować go na lata.

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Najważniejszym czynnikiem i punktem wyjścia w leczeniu najmłodszych jest pozytywne nastawienie dziecka do leczenia przez samych rodziców. Zapoznajemy sie z malcem, pokazujemy gabinet i jego wysposażenie, przedstawiamy symulacje mycia i modele edukacyjne zębów. A potem lakierujemy, lakujemy, leczymy mleczaki, bądź ząbki stałe. A kolor wpełnień..., jaki sobie wymarzą.

PROTETYKA

Gdy dojdzie do znacznej utraty tkanek zęba lub samego zęba potrzebne jest leczenie protetyczne. Pozwala ono odbudować zniszczone zęby przy pomocy koron, mostów i protez.

LECZENIE CHORÓB DZIĄSEŁ I PRZYZĘBIA

Usuwamy z zębów osad i przebarwienia (piaskowanie), polerujemy je,poddajemy fluoryzacji, czyli uodparniamy zęby na działanie niszczących je kwasów i stosujemy skaling - oczyszczamy zęby z kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków. Ten cykl warto powtarzać raz na pół roku.

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Tu skupiamy się na poprawie wyglądu zębów, które mogą być krzywe, przebarwione lub z brzydkim wypełnieniem. Wykonujemy wybielanie zębów żywych i martwych, stosujemy wysoko estetyczne wypełnienia i licówki.

Uśmiechaj się jak najszerzej potrafisz
Wpadnij do nas jesteśmy tu dla ciebie!

Terminy


Terminy
Poniedziałek 10.00 – 19.00
Wtorek 15.00 – 19.00
Środa 15.00 – 19.00
Czwartek 15.00 – 19.00
Piątek 10.00 – 15.00

Kontakt


Super! Wiadomość wysłana.
Błąd! Wypełnij pola.
Bądźmy w kontakcie

Napisz do nas aby umówić wizytę lub spotkać się
w sprawie konsultacji.

Kontakt
ul. Jurczyńskiego 32, Łódź-Widzew
92-306 Łódź

gabinet@zab.com.pl
+48 535 659 735